Baner – instalacje sanitarne

Projektowanie Instalacji sanitarnych

Jesteśmy duetem projektowym zajmującym się projektowaniem instalacji sanitarnych. Specjalizujemy się w projektowaniu instalacji wewnętrznych wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych, gazowych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Wykonujemy też projekty sieci oraz przyłączy wraz z niezbędnymi uzgodnieniami. Oferujemy wsparcie w procesie projektowym wspomagając w sprawach formalnych już na etapie koncepcji. Współpracujemy z licznymi firmami wykonawczymi branży sanitarnej.

Zapewniamy najwyższy poziom wykonania zleconych nam prac poprzez skupienie na szczególe i otwartość w podejściu do napotykanych zagadnień technicznych. Projektując mamy na uwadze, aby stosowane przez nas rozwiązania spełniały oczekiwania nie tylko Inwestora ale także Architekta, współgrając z tworzonym przez niego obiektem. Nasze doświadczenie poparte jest licznymi projektami realizowanymi przez nasze biuro oraz tymi, które współtworzyliśmy zdobywając doświadczenie w renomowanych biurach projektowych w Poznaniu i Londynie.

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania projektowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz obiektami referencyjnymi.

——– PROJEKT WEWNĘTRZNEJ INSTALACJI GAZOWEJ W 1 DZIEŃ – SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ! ——-